سوبارو فارستر

تنوع برندها و واردکنندگان رسمی خودرو به کشورمان، هر روز بیشتر می‌شود و حالا سوبارو با مدل فارستر به ایران می‌آید. این کراس‌اور از محبوبیت خوبی در بازار جهانی برخوردار است و ما در زومیت، به بررسی جامع آن پرداخته‌ایم.

سابقه‌ی حضور سوبارو در کشورمان، محدود به اندک واردات محصولات این شرکت در سال‌های قبل از انقلاب اسلامی است.

هرچند که برای عامه‌ی مردم، نام سوبارو چندان شناخته شده نیست؛ جذابیت زیادی برای علاقه‌مندان حرفه‌ای خودرو دارد، چراکه نه‌تنها در بازار جهانی با سبد نسبتا کاملی از مدل‌های مختلف در کلاس‌های گوناگون شناخته می‌شود، از نظر کیفیت و قیمت نهایی هم مزیت‌های بسیار زیادی دارد.

سابقه‌ی تجاری سوبارو، در حدود ۶۵ سال برآورد می‌شود و امروزه با ۷ مدل خودروی متفاوت در بازار فعالیت می‌کند. این برند ژاپنی، بخشی از گروه سرمایه‌گذاری صنایع سنگین فوجی محسوب می‌شود که ۱۶.۵ درصد از سهام تویوتا را در اختیار دارد. سوبارو برای بسیاری از خودروسازان مستقل دنیا، پیشرانه تولید می‌کند و همکاری نزدیکی با تویوتا و نیسان دارد. به عنوان مثال، خودروی مشهور تویوتا GT۸۶ که در چند سال اخیر به ایران وارد شده است، از پیشرانه‌ی ساخت سوبارو استفاده می‌کند. شاسی‌بلندهای سوبارو شامل مدل‌های کراس‌ترک، فارستر و اوت‌بک می‌شود که مدل فارستر از نظر سایز بدنه، بین دو محصول دیگر قرار می‌گیرد و البته فروش بیشتری در بازار جهانی دارد.

 

 

 

منبع

درباره ما

 گروه ماشین اسپرت  تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

تماس با ما

تمامی حقوق مادی، حقوق اخلاقی و معنوی سایت و آثار منتشر شده توسط این سایت متعلق به اسپرت خودرو می باشد.

طراحی سایت توسط آقای سایت

 

Please publish modules in offcanvas position.