مشخصات تویوتا هایلوکس ( Hilux )

ژاپن توان خود را برای تولید خودرو های قدرتی بالا برده! تویوتا سعی دارد که محصولات خود را در سال های پیش رو مهندسی خودرو های خود را به سمت هرچه قوی تر شدن هدایت کند.

شروع این تلاش از سال 1968 با موتور 6 سیلندر بود.از سال 2008 این تولید کننده « تویوتا » گام های خود را بلندتر کرد و سعی در تقویت جلو بندی و ارتقاء فنربندی، که کار برد آن در مسیر های سخت بود شروع کرد.

تویوتا هایلوکس مناسب برای تمام جاده ها و با اتاق های تک – دو در، دو کابین – چهار در و دوکابین بلند که هرکدام کاربرد خود را دارد. موتور های این محصولات با سوخت بنزین و دیزل و با حجم موتور 1600 و 2600 سی سی و با جعبه دنده 6 و 5 سرعته اتومات و دستی تولید کرد. آپشن های تویوتا نسبت به تویوتا ون پرایس تغییری نکرده اما اگر بخواهیم مقایسه را در کارخانه بی ام و انجام دهیم، شرایط تغییر میکند. در خودرو های سری X بی ام و ( X3، X4 ) خودرو های قوی تری وجود دارد که حجم موتور آنها با تویوتا هایلوکس قابل مقایسه نیست و جای هیچ تردیدی برای انتخاب شما وجود ندارد.

آپشن های تویوتا هایلوکس شامل: کنترل سیستم صوت روی فرمان، صندلی های در بعضی مدل های دستی و بعضی دیگر برقی، گرم کن و سرد کن صندلی در مدل های فول آپشن موجود است، چراغ های مه شکن جلو، آینه های برقی در مدل های جدید، شیشه بالابرهای برقی و سیستم صوت 4 بلندگو دارد. کول باکس در مدل 2 کابین موجود است. ترمز های تویوتا هایلوکس دارای سیستم خنک کننده میباشد که بیشتر در مدل های 2012 به بعد قرار دارد.

ABS و EBD – BA – VSC – HAC – ASL در سیستم ترمز هایلوکس قرار دارد، که در مدل های 2013، 2014، 2015، 2016 تعبیه شده است. ایربگ 2 عدد برای کابین جلو قرار دارد که این یک ایراد در طراحی محسوب میشود. البته در مدل فول آپشن 4 عدد میباشد. همچنین تویوتا هایلوکس دارای: رادار، سیستم ضدسرقت، نویگیشن ( فول آپشن *) و دوربین عقب ( فول آپشن *) میباشد.

مشخصات تولید کننده

 

 
کشور تولید کننده ژاپن
کارخانه تولید کننده تویوتا
نام و مدل اتومبیل تویوتا – هایلوکس – تک کابن – دو کابین – دوکابین بلند
شرکت گارانتی ایرتویا

درباره ما

 گروه ماشین اسپرت  تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

تماس با ما

تمامی حقوق مادی، حقوق اخلاقی و معنوی سایت و آثار منتشر شده توسط این سایت متعلق به اسپرت خودرو می باشد.

طراحی سایت توسط آقای سایت

 

Please publish modules in offcanvas position.